قُلْ سِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَانْظُرُوا كَيْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ يُنْشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلى‌ كُلِّ شَيْ‌ءٍ قَدِيرٌ

در زمین گردش کنید و بنگرید خداوند چگونه حیات را آفرید. بر اساس آخرین یافته های علم زیست شناسی پایه و اساس حیات از حما مسنون آغاز شد، توده نرم سیاه چسبنده بر روی سفال داغ و پخته ،ماکرو مولکول های آلی زنجیره ای حامل کد های ژنتیکی . زیبا ترین و پر مفهوم ترین کلمه از مشهودات حیات و این نقطه آغاز تکامل حیات است. هدف این سایت آشنائی بیشتر با قرآن مجید و نگاه به آن با دید و عینک علوم طبیعی و فیزیک است و شفاف کردن موضوعات خلقت کیهان در شش روز ، زمین در دو روز و مفهوم هفت آسمان و خلقت آن در دو روز و اقوات در چهار روز از دیدگاه قرآن و مقایسه آنها با آخرین نظریه های علمی است. موضوع مرگ و حیات، قیامت از دید علم فیزیک و قرآن مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. مقالاتی در این زمینه تقدیم باز دید کنند گان سایت می گردد به علاوه بر اساس کیف بدأ الخلق شما را با بند پایان و حشرات ایران و عجایب خلقت آن اشنا می کنیم و سایت حشرات ایران تنها سایت حشره شناسی با متنوع ترین انواع گونه های راسته بند پایان در خاور میانه با حدود 20000 عکس دست اول و تصویر برداری شده توسط اینجانب که همه آیاتی از خداوند متعال در حیات زمین هستند. آدرس سایت حشرات ایران .insectsofiran.com

CopyRight © سید محمد تقوی اهرمی.

برای آشنائی با رزومه اینجانب اینجا کلیک کنید.

اینستاگرام     hammanmasnun@

s.m.taghaviahrami94[@]gmail.com

تله پورتیشن کوانتومی ابزار زنده کردن مرده ها درقیامت

مقدمه نوشتار


در مقالات متعددی از واژه تله پورتیشن کوانتومی روشی برای زنده کردن مرده ها در قیامت نام بردم، قیامت و علم کوانتوم در قرآن. خداوند در برابر سوالاتی که بسیاری از دانشمندان فیزیک و لائیک ها مطرح می کنند که زندگی پس از مرگ بی معنی است یا حد اقل اثبات نشده در قالب خطاب به کافران که می گویند که چگونه مرده ها که در خاک می پوسند و از بین می روند دو باره زنده می شوند می فرماید.


بَلْ عَجِبُوا أَن جَاءهُمْ مُنذِرٌ مِّنْهُمْ فَقَالَ الْكَافِرُونَ هَذَا شَيْءٌ عَجِيبٌ- أَئِذَا مِتْنَا وَكُنَّا تُرَابًا ذَلِكَ رَجْعٌ بَعِيدٌ- قَدْ عَلِمْنَا مَا تَنقُصُ الْأَرْضُ مِنْهُمْ وَعِندَنَا كِتَابٌ حَفِيظٌ-کافران گفتند هشدار دهنده ای که آمده می گوید بعد از اینکه ما مردیم و خاک شدیم زنده می شویم چیز عجیبی است. خداوند می فرماید من هم می دانم که خاک چیزی از جسم مادی شما باقی نمی گذارد ولی اطلاعات شما به صورت نوشته شده نزد ما محفوظ است. در آیات دیگری هم به این مطلب اشاره فرموده که نه تنها اطلاعات شما که همه چیز های ماده در جهان مادی این دنیا در کتاب مبین هارد دیسک بزرگ آفرینش ضبط شده وجود دارد و با این اطلاعات در قیامت کار می کنیم.


وَقَالَ الَّذِينَ كَفَرُوا لَا تَأْتِينَا السَّاعَةُ قُلْ بَلَى وَرَبِّي لَتَأْتِيَنَّكُمْ عَالِمِ الْغَيْبِ لَا يَعْزُبُ عَنْهُ مِثْقَالُ ذَرَّةٍ فِي السَّمَاوَاتِ وَلَا فِي الْأَرْضِ وَلَا أَصْغَرُ مِن ذَلِكَ وَلَا أَكْبَرُ إِلَّا فِي كِتَابٍ مُّبِينٍ –کافران گویند ما را قیامت در بر نمی گیرد( قیامتی وجود ندارد) بگو به پروردگارم آن دانای غیب سوگند که شما را در بر می گیرد به قدر ذره ای یا کوچک تر از آن و یا بزرگ تر از آن در آسمان ها و زمین از خدا پنهان نیست ، و همه در کتاب مبین آمده است.


إِنَّا نَحْنُ نُحْيِي الْمَوْتَى وَنَكْتُبُ مَا قَدَّمُوا وَ آثَارَهُمْ وَكُلَّ شَيْءٍ أحْصَيْنَاهُ فِي ٍامام مبین.


ما مردگان را زنده می کنیم و تمامی آثار وجودی و اعمال و رفتاری که در گذشته و حال دارند و انجام می دهند و حتی تمامی داده های جهان خلقت (کل شیئ در بسیاری از آیات به معنی کیهان یا جهان مادی است) همه در کتاب مبین حافظه عظیم مرکزی داده ها به صورت فایل بندی شده ذخیره می شود علاقمندان می توانند به مقالات ذرات بنیادی دارای شعور نامرئی- و- قیامت از دیدگاه علم کوانتوم و قرآن مراجعه فرمایئد. این مطلب که پایه و اصل این نوشتار است به طور واضح در قرآن بیان شده مرده ها از اطلاعات درهارد دیسک آفرینش زنده می شوند.

این زمین در قیامت همراه جهان مادی از بین می رود- يَوْمَ تُبَدَّلُ الْأَرْضُ غَيْرَ الْأَرْضِ وَالسَّمَاوَاتُ ۖ وَبَرَزُوا لِلَّهِ الْوَاحِدِ الْقَهَّارِ. روزی که این زمین و جو آن به زمین دیگری با جو آن تبدل می شود و برای خداوند متعال بروز می کند جلو می آید. بنابراین قبری وجود ندارد که مرده ها از آن بیرون آیند. همه در کتاب مبین به صورت اطلاعات نگه داشته می شوند.

اطلاعات چیست و چگونه ذخیره می شود


جهانی که ما در آن زندگی می کنیم مادی است و برقوانین ماده استوار است وآخرت هم به استناد بسیاری از آیات مادی است و همین قوانین در آن جاری است. خداوند با سنت جاریه خود که تغییر نا پذیر است مدیریت هر دو جهان را در حاکمیت خود دارد. رب السموات و الارض خداوند مالک و صاحب جهان مادی و مالک یوم الدین است. خداوند رب العالمین است و صاحب دو عالم. عالمین دارای دو معنی است جهانیان و دو عالم. با کسره م جهانیان و با فتحه میم دو عالم است. هنگام نزول وحی زبان عربی اعراب نداشت و برخی کلمات با توجه درک زمان از مفهوم کلمات تنها به یکی از دو معنی استناد کرده اند. مانند سنه با فتحه و کسره س که دو معنی می دهد خواب کوتاه و زمان و مفسرین چرت زدن را انتخاب کردند و زمان خدا را فرا نمی گیرد در آیه الکرسی را نتوانستند درک کنند به همان با فتحه س تفسیر کردند و یا ضمیر من دارای دو معنی است از و در که همه مفسرین معنی از را انتخاب کردند. پس خداوند صاحب دو جهان مادی است الحمدلله رب العالمین. بنابراین قیامت مادی است و قوانین ماده در آن جا هم حاکم است. یک عاملی که در دو جهان مادی وجود دارد و می تواند اطلاعات را رد و بدل کند و مرده ها بتوانند زنده شوند را باید بررسی کنیم. آیه 259 سوره بقره که خداوند به عنوان نشانه ای از چگونگی زنده کردن مرده بیان فرموده را ملاحظه و یه خاطر بسپاریم و سپس به روش علمی آن را بپردازیم.

أَوْ كَالَّذِي مَرَّ عَلَى قَرْيَةٍ وَهِيَ خَاوِيَةٌ عَلَى عُرُوشِهَا قَالَ أَنَّىَ يُحْيِي هَذِهِ اللّهُ بَعْدَ مَوْتِهَا فَأَمَاتَهُ اللّهُ مِئَةَ عَامٍ ثُمَّ بَعَثَهُ قَالَ كَمْ لَبِثْتَ قَالَ لَبِثْتُ يَوْمًا أَوْ بَعْضَ يَوْمٍ قَالَ بَل لَّبِثْتَ مِئَةَ عَامٍ فَانظُرْ إِلَى طَعَامِكَ وَشَرَابِكَ لَمْ يَتَسَنَّهْ وَانظُرْ إِلَى حِمَارِكَ وَلِنَجْعَلَكَ آيَةً لِّلنَّاسِ وَانظُرْ إِلَى العِظَامِ كَيْفَ نُنشِزُهَا ثُمَّ نَكْسُوهَا لَحْمًا فَلَمَّا تَبَيَّنَ لَهُ قَالَ أَعْلَمُ أَنَّ اللّهَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ- يا چون آن كس كه به شهرى كه بام هايش يكسر فرو ريخته بود، عبور كرد؛ (و با خود مى‏) گفت‏: (چگونه خداوند، اهل اين ويرانكده را پس از مرگشان زنده مى‏ كند؟). پس خداوند، او را (به مدت‏) صد سال ميراند. آنگاه او را برانگيخت‏، (و به او) گفت‏: چقدر درنگ كردى‏؟ گفت‏: يك روز يا پاره‏اى از روز گفت‏: خیر بلكه صد سال درنگ كردى‏، به خوراك و نوشيدنى خود بنگر كه طعم و رنگ آن تغيير نكرده است( غذای خود را در خورجین همراه خود داشته) و به دراز گوش خود نگاه كن كه چگونه متلاشى شده است (الاغ او در محل باقی بود‏ پوسید و خاک شد و چند استخوان از آن باقی ماند). اين ماجرا براى آن است كه هم به تو پاسخ گوييم‏ و رخداد تو را (در مورد معاد) نشانه ‏اى براى مردم قرار دهيم‏. حال به استخوان های (مرکب خود) بنگر، چگونه آن ها را برداشته به هم پيوند مى‏ دهيم‏؛ سپس گوشت بر آن مى‏ پوشانيم‏. پس هنگامى كه (چگونگى زنده ساختن مرده‏) براى او آشكار شد، گفت‏: اكنون‏ مى‏ دانم كه خداوند بر هر چيزى توانا است‏. آوردن تخت بلقیس در یک آن از یک مکان به مکان دیگر. هم حلوه ای از همین روش بوده است که به آن می پردازیم.


این آیه نمونه بارزی است که در جهان مادی ما رخداده. خداوند یک فرد را همراه لباس و خورجین او غیب می کند و سپس بر می گرداند. زمان بر این رخداد تسلط ندارد او پاره ای از یک روز (  تصور می کند زمان کوتاهی )غیبت داشته ولی زمان در محل وقوع حادثه صد سال گذشته است. با چه روش علمی که در جهان مادی صورت گرفته و در زنده کردن مرده ها برای ما الگویی است. حال خلاصه ای از روش دور فرستی کوانتومی را بیان کنیم و با آیه مقایسه کیم وبه عظمت مفاهیم علمی قرآن که برای قرن ما که شکوفائی علم است بیان شده. اینکه اشاره به غذای فاسد نشده او می کند بیان گر این است که او را با غذایش به جائی منتقل و بر گردانده شده است.

تله پورتیشن کوانتومی ابزار زنده شدن مرده ها


تله به معنی دور و پورتر به معنی حمل کردن یا آوردن است و در اصطلاح علمی انتقال یک جسم مادی از یک مکان به مکان دیگر بدون آنکه از فضای فیزیکی بین دو محل عبور کند این روش کاملا به اطلاعات جسم انتقالی وابسته است. طرح موضوع تله پورتیشن ابتدا توسط یک نویسنده و روز نامه نگار آمریکائی بنام چارلز هایفورت در سال 1931 مطرح شد بعنوان غیب شدن یک پدیده و ظاهر شدن آن در جای دیگرکه بیشتر منظور وی انسان بوده است. نامبرده به عنوان یک نظر ماجراجویانه خبرنگاری مطرح کرد که در آن زمان چیزی تخیلی علمی بشمار می آمد . به مرور زمان دانشمندان فیزیک آن را وارد مباحث علمی کردند و آزمایشاتی هم درست بودن آن را تائید کرد.


در سال 1997 تحت عنوان تله پورتیشن کوانتومی در آزمایشگاه فیزیکی مورد بررسی قرار گرفت. تا قبل از کشف نظریه کوانتومی این ایده یک نظر خرافی تلقی می شد. با کشف فوتون و خاصیت دو گانگی موجی و ذره ایی آن کاربرد تله پورتیشن در ذرات بنیادی به اثبات رسید .اخیرا بسیاری در گروه های فیزیک کوانتوم و ذرات بنیادی مشغول تحقیقات علمی روی آن هستند. برای انتقال یک جسم در قدم اول انتقال اطلاعات تمامی اجزا سازنده آن جسم در واحد کوانتومی (ریز ترن ذره بنیادی پایدار که فوتون است) از نظر مختصات آن در فضا و در حوزه ساختار اصلی و مختصات دیگر فوتون مانند اشپین ها و قرار گرفتن در وضعیت موج و ذره مورد نیاز است و بعد انتقال این اطلاعات به مکان دوم یا محل ظهور جسم و سپس چیدن فوتون ها به عنوان واحد کوانتومی یا کوچکترین جزء پایدار ذره کوانتومی ساختارجسم یا مثلا بدن انسان بر اساس آن اطلاعات که در اختیار قرار دارد در محل دوم. به این معنی که میبایستی اطلاعات هر ذره کوانتومی یا اتمی دقیقا و بدون اشتباه در محل دوم و درست درجای خود قرارگیرد.

Frank Heile فیزیک دان ومهندس نرم افزارمی گوید تله پورتیشن کوانتومی به دلیل عدم دسترسی بشر به تمامی اطلاعات بدن یک انسان در جهان ما عملی نیست چرا .او محاسبه کرده است اگر برای هر اتم بدن انسان اطلاعاتی در حجم یک بایت در نظر بگیریم یک فرد 70 کیلوئی دارای حداقل سه برابر ده بتوان 27 اتم در بدن است که نیاز به ذخیره و انتقال ده به توان 27 بایت اطلاعات دارد. (فرانک هایله). برای تصور مقدار بزرگی این رقم ،حجم ذخیزه اطلاعات تمامی کامپیوتر و دستگاه های ذخیره اطلاعات در جهان امروزه برابراست با ده بتوان 22بایت . بنابراین اطلاعات ساختاری تمامی اتم های بدن انسان برابر است با حدود ده هزار برابرحجم کلیه اطلاعات رد و بدل شده در جهان ،این اطلاعات فقط در بدن یک انسان است.


علم می گوید این کار عملی است ولی بشر فعلا توانائی انجام آ ن را ندارد آن هم بدلیل کمبود امکانات .در محل دوم باید فوتون ها آماده باشند و دستگاهی هم داشته باشیم تا اطلاعات بدن را به آن بدهیم تا فوتون ها درست روی چیده شود .به محض اینکه فوتون ها چیده شدند بدن منتقل می شود. حال با توجه به آیه فوق نقش اطلاعات در کتاب مبین در قیامت مشخص می شود. خداوند اطلاعات همه چیز را در اختیار دارد و قدرت لایزال الهی برای چیدن فوتون ها به روش خود و مطابق اطلاعات نزد خود امری مسلم است.


کوچک ترین واحد ساختاری ماده فوتون و الکترون ها هستند و این دو با هم رابطه تنگا تنگی دارند. در حقیقت فوتون ها بسته های انرژی هستند که با تحت تاثیر قرار دادن الکترون ها و تغیر مدار انرژی الکترون ها خود را به صورت موج های سلسه وار منتشر می کنند (اصطلاحی قرآنی است برای بیان اوائل دوره پلانک یا جهنم سقر ثُمَّ الْجَحِيمَ صَلُّوهُ ثُمَّ فِي سِلْسِلَةٍ ذَرْعُهَا سَبْعُونَ ذِرَاعًا فَاسْلُكُوهُ 32 سوره حاقه که مقاله ای در دست تدوین دارم)- فوتون تنها ذره پایدار و همه کاره جهان مادی است و دنیای کوانتوم بر تغییرات فوتون ها بنا شده است. جهان مادی از انرژی ناب به وجود آمد و اولین ذرات که مستقیما در مه بانک و در محدوده احدیت و صمدیت یا پلانک خود را ظاهر کردند فوتون ها و الکترون ها ، پوزیترون ها و نویترینو بودند که همه ذرات بنیادی از فوتون ها و الکترون ها ایجاد شدند فوتون ها نسل اول بعد از انفجار نور ناب و پایه تمامی ذرات بنیادی در مه بانک بودند. پوزیترون ها ضد الکترون ها هستند که از صحنه جهان مادی خارج شد و نیترینو عملا در ساختار مادی نقشی ندارد و تنها فوتون ها هستند که تنها ذره بنیادی پایدار است و ضد خودش را در خود دارد و فوتون ها ئی که در ساختار مادی شرکت دارند دارای علامت اختصاصی و مختصات استقرار منحصر به خود را دارا می شوند. هیچ دو ذره بنیادی که دارای مختصات مشابه باشند در جهان مادی وجود ندارند.

محل استقرار دقیق یک ذره تنها به خودش تعلق دارد و می شود اطلاعات آن ذره به اضافه ویژیگی های اشپین و قرار گرفتن در سلسه مراتب موج و ذره. بدن انسان از میلیارد ها میلیارد فوتون مارک دار تشکیل شده است. این حجم عظیم داده ها مرتبا به فرموده قرآن به هارد دیسک بزرگ آفرینش و در فایل خاصی انتقال و ضبط می شود. عامل انتقال این داده ها روح است که در ژنوم انسان مستقر شده و فرمان هدایت ژنوم را بر عهده دارد. روح ماهیت آن و انتقال کوانتومی اطلاعات انسان در قرآن.
مسئول ضبط اطلاعات ساختار بدنی و اعمال ما در قرآن


آیات 16 تا 27 اطلاعات ارزشمندی در باره روند انتقال داده ها به کتاب مبین در اختیاری گذارد.

لقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسَانَ وَنَعْلَمُ مَا تُوَسْوِسُ بِهِ نَفْسُهُ ۖ وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِيدِ-ما انسان را خلق کردیم و وسوسه های نفسانی او را می دانیم، زیرا ما از رگ گردن به او نزدیک تریم چرا؟ برای اینکه


اذ یتلقی المتلقیان عن الیمین و عن الشمال قعید- دو (رشته) ملاقات کننده متوالی چپ و راست در بدن او نشانده ایم (دی.ان.ای).
ما یلفظ من قول الا لدیه رقیب عتید-هیچ سخنی ( و عملی) انجام نمی دهد جز اینکه رقیب می گیرد و عتید ضبط می کند. هر عملی نوشته و ضبط می گردد.


وَجَاءَتْ سَكْرَةُ الْمَوْتِ بِالْحَقِّ ۖ ذَٰلِكَ مَا كُنْتَ مِنْهُ تَحِيدُ- با آمدن مرگ حقیقت عیان می شود و این همان است که از آن می گریختی.


وَنُفِخَ فِي الصُّورِ ۚ ذَٰلِكَ يَوْمُ الْوَعِيدِ و بالاخره با دمیدن در صور وعده داده شده به وقوع می پیوندد.


وَجَاءَتْ كُلُّ نَفْسٍ مَعَهَا سَائِقٌ وَشَهِيدٌ-هر کسی با سوق دهنده و عمل خود همراه است. سوق دهنده آن چیزی است که ساختار مادی را سر هم سوار می کند.


قَدْ كُنْتَ فِي غَفْلَةٍ مِنْ هَٰذَا فَكَشَفْنَا عَنْكَ غِطَاءَكَ فَبَصَرُكَ الْيَوْمَ حَدِيدٌ-تو( ای انسان) از این روز بزرگ غافل بودی (دروغ می پنداشتی) پرده جلو دیدگانت کنار می رود و حقیقت را می بینی.


وَقَالَ قَرِينُهُ هَٰذَا مَا لَدَيَّ عَتِيدٌ- همزاد انسان گوید این عمل ضبط شده او نزد من است ( من عمل او هستم). انسان و همزاد او با هم همراه هستند و خداوند می فرماید هر دو در آتش.


أَلْقِيَا فِي جَهَنَّمَ كُلَّ كَفَّارٍ عَنِيدٍ. هر دو در آتش افکنده شوید مانند هر کافر معاندی.


مَنَّاعٍ لِلْخَيْرِ مُعْتَدٍ مُرِيبٍ – مانع خیر و تردید کننده در حقایق.


الَّذِي جَعَلَ مَعَ اللَّهِ إِلَٰهًا آخَرَ فَأَلْقِيَاهُ فِي الْعَذَابِ الشَّدِيدِ- آنها کسانی هستند که در کنار خداوند خدای دیگری تراشیده بودند در عذاب سخت افکنید.


قَالَ قَرِينُهُ رَبَّنَا مَا أَطْغَيْتُهُ وَلَٰكِنْ كَانَ فِي ضَلَالٍ بَعِيدٍ- همزاد انسان اعتراض می کند و می گوید خدا یا من نکردم او در گمراهی بود ( اعمال انسان در همزاد او متعکس شده ).


این آیات چگونگی انتقال اطلاعات را بیان می فرماید. اطلاعات در ژنوم انسان ضبط می شود و خداوند امر خود که روح باشد را بر ژنوم مسلط کرده و اطلاعات را به کتب مبین و همزاد او منتقل می کند. به مقاله -نَفَخَ فيهِ مِنْ رُوحِهِ در کدام جایگاه خلقت انسان رخ داده. مراجعه فرمائید.
آوردن همزاد و اینکه می گوید خدایا او کرد من نکردم شیوه انتقال داده ها را بیان می فرماید. بنابراین انتقال داده ها نمی تواند به روش تله پورتیشن صورت گیرد زیرا انسان سر جایش هست و فقط اطلاعات منتقل می شود. پس وابستگی کوانتومی می تواند عامل انتقال داده ها باشد و تله پورتیشن کوانتومی در قیامت زنده کردن مرده از اطلاعات کاربرد دارد.


وابستگی و یا در هم تنیدگی کوانتومی


انتقال داده ها می تواند به دو روش فوق صورت گیرد. کاربرد تله پورتیشن کوانتومی را در زنده کردن مرده ها دانستیم. ابتدا به طور خلاصه وابستگی کوانتومی را مرور کنیم. چرا می گویند وابستگی کوانتومی، دنیای کوانتومی علم و محدوده فعالیت ریز ذرات بنیادی است از کوارک ها ریز تر، کوانت یعنی یک بسته انرژی، نور از بسته های کوچک انرژی تشکیل شده که به صورت ذره و موج منتشر می شود امواج الکترو مغناطیس در طیف بسیار وسیعی ساماندهی ماده را بر عهده دارد. بر خلاف نظر فیزیکدانان فضای داخلی اتم ها بوسیله حرکت سریع الکترون ها به دور هسته مملو از امواج الکترو مغناطیس است ولی جرم ندارند و شاید در انسجام اتم ها در کنار هم نقش داشته باشند. علم کوانتوم بسیار پیچیده و ناشناخته است، ما تنها به نقش وابستگی فوتون ها می پردازیم.


جهان مادی از نور ناب ایجاد شد و در آغاز مه بانک فقط اشعه ایجاد شده از نور یا کوانت ها حاکم بودند. فشردگی و حرارت مطلق نقش اساسی در پیدایش ذرات بنیادی بازی کرده اند که فیزیکدانان آن را و نقش اساسی آن را به فراموشی سپرده اند. فشردگی و حرارت در احدیت بروز کرده است در سینگولاریته، در حرارت فوق العاده زیاد لحظه تجلی نور ناب محیطی تنها برای فوتون ها و الکترون ها و اضداد آن ها بوده است یعنی فوتون ها الکترون ها در کنار ضد خودشان هویت واحدی داشتند درهم ادغام شده بودند و با پائین آمدن حرارت به زیر نقطه تثبیت الکترون ها فاز دیگری برای ایجاد ذرات بنیادی رقم زده می شود. همه نفس ها و هویت ها ی ذرات بنیادی در هم یکی بودند که مجددا در برگشت کیهان به محل اولیه نفس ها در هم ادغام و همه دارای یک هویت واحد می شوند و به خدا می پیوندند. و اذاالنفوس زوجت بودند. مفهوم علمی انا لله و انا الیه راجعون ما (کل جهان مادی) به خدا تعلق داریم و به او نیز برمی گردیم.

به محض شروع انبساط کیهان هویت ها آشکار می شوند. قبل از شروع انبساط کیهان کوارک ها، گلئون ها، بوزون ها سریع شکل می گیرند و ماده در این جهان و ضد ماده در جهان مادی دیگر مستقر می شوند. جهان موازی از نظر علم و قران. فوتون ها جهان مادی و فوتون های جهان ضد ماده دارای یک هویت واحد بودند که هم چنان این هویت را حفظ کرده اند. با وجود اینکه فوتون ها ضد خودشان را در خود دارند ولی از آنجائی که در آن محدوده پلانک یک هویت داشتند این هویت همزاد را همچنان دارند. در جهان مادی هیچ دو ذره ای دارای یک هویت واحد نیستند. اساس وابستگی کوانتومی به همین رخداد در دوره پلانک بر می گردد. یک رابطه دائمی بین فوتون ها در جهان مادی و جهان ضد ماده بر قرار است. فوتون ها ماوراء قوانین فیزک هم کار می کنند و استقلال خود را حفظ می کنند. علم فیزیک از این رخداد می خواهد استفاده علمی کند و دو فوتون را در آزمایشگاه به هم تنیده کرده و سپس جدا کنند تا از خاصیت وابستگی آنها برای انتقال اطلاعات استفاده کنند.

فوتون جهان مادی و فوتون جهان ضد ماده دارای یک هویت هستند دو ذره با مختصات واحد. تغییر در یکی دیگری هم همان را انجام می دهد. پلی روی زمان و مکان می زنند، به این دو ذره می گویند بهم وابسته هستند و اینکه بگوئیم دو ذره که برای نخستین بار با هم بر همگنش دهند و وابستگی ایجاد می کنند غلط است. چنین اتفاقی برای ذرات بنیادی رخ نمی دهد و این فقط به فوتون ها اختصاص دارد چرا که هیچ ذره بنیادی به صورت پایدار به جز نیترینو که خودش را کاملا کنار کشیده و دخالتی نمی کند تا علم چرائی این عدم دخالت را ثابت کند. معمای جهان ذرات است. موضوع بر همکنش دو ذره با هم نیست اگر قرار بود کوارک ها هم چنین خاصیتی می داشتند . جهان مادی روی هم بند نمی شد. در دوره پلانک تنها ذره ای که در همه جا وجود داشته و پایدار بوده و هنوز هم هست فقط فوتون است دانشمندان می بایستی فوتون را ذره خدا بنامند و نه بوزون هیگز را، ذره ای که ظهور کرد و در لابلای ماده گرفتار شد. فوتون ها بودند که در هم تنیده بودند و یک هویت داشتند و حالا که جدا شدند هم هر دو یک هویت دارند و علم وابستگی کوانتومی این شگفتی دو ذره به هم وابسته را شرح می دهد. وقتی یک فوتون در وضعیت اطلاعات خاصی قرار گیرد فوتون همزاد هم در همان وضعیت قرار می گیرد. در بدن انسان هر فوتونی جایگاه و اطلاعات خاصی دارد که با فوتون های دیگر تفاوت دارد.

انسان در جهان ضد ماده یک همزاد دارد و اطلاعات انسان در جهان مادی در همزاد آن منعکس می شود و احتمالا همان موقع در کتاب مبین ضبط می شود. واقعیت دو جهان مادی و همزاد انسان می تواند به استناد آیاتی قرآن واقعیت داشته باشد. در مقاله ذرات بنیادی دارای شعور نامرئی هستند رفتار فوتون ها را از نظر علم و قرآن بررسی کرده ام و در مقاله جهان موازی از نظر علم و قرآن هم دو جهان ماده و ضد ماده را باستناد آیات قرآن بیان کرده ام. الله نور السموات و الارض است خداوند با نور خود که فوتون ها هستند هم جهان مادی را هدایت فیزیکی می کند و هم هدایت معنوی. نور طیف وسیعی از امواج الترومغناطیس است و تنها یک طیف کوچک آن برای ما مرئی است که می شود روشنائی و قرآن هم نور خدا است در هر دو فوتون ها نقش دارند به عنوان ابزار هدایت انسان. خداوند با نور خود در همه جا حضور دارد. اطلاعات انسان و اعمال ما را کنترل و به کتاب مبین منتقل و در قیامت مرده ها را با همین اطلاعات زنده می کند و اشرقت الارض به نور ربها در زمین قیامت و زمانی که می خواهد مرده ها را زنده کند اول کتاب مبین را می آورند و منبع غنی فوتون در اختیار قرار داده می شود تا مقدمات زنده شدن مرده ها به روش تله پودتیشن کونتومی فراهم گردد.به آیه 69 سوره زمر برای ختم کلام اشاره ای داشته باشیم.
وَ أَشْرَقَتِ الْأَرْضُ بِنُورِ رَبِّها وَ وُضِعَ الْكِتابُ وَ جِي‌ءَ بِالنَّبِيِّينَ وَ الشُّهَداءِ وَ قُضِيَ بَيْنَهُمْ بِالْحَقِّ وَ هُمْ لا يُظْلَمُونَ-زمین قیامت با نور خداوند منور می شود و کتاب مبین هاردیسک بزرگ آفرینش را می نهند و در حضور شاهدین و پیامبران (مرده ها زنده می شوند و به اعمال آنها رسیدگی می شود) و با حق بین آنها قضاوت می گردد و به هیج کس ظلم نمی شود سید محمد تقوی اهرمی. 30/5/1400

 

بازدید: 298