خانه

لَقَدْ خَلَقْنَا الانسانَ مِن صلْصال مِّنْ حَمَإٍ مَّسنُونٍ ...

 

قل سیروا فى الارض فانظروا کیف بدأ الخلق

در زمین گردش کنید وبنگرید خداوند چگونه حیات را آفرید. بر اساس آخرین یافته های علمی زیست شناسی پایه واساس حیات از حما مسنون آغاز شد ، توده سیاه رنگ چسبنده بر روی سفال داغ و پخته ،ماکروملکول های آلی زنجیره ای حامل کد های ژنتیکی .زیبا ترین وپر مفهوم ترین کلمه ازمشهودات حیات واین نقطه آغاز تکامل حیات است .هدف این سایت آشنائی بیشتر با قرآن مجید و نگاه به آن با دید وعینک علوم طبیعی وفیزیک است و شفاف کردن موضوعات  خلقت کیهان در شش روز ، زمین در دو روز و مفهوم هفت آسمان  وخلقت آن در دو روز و اقوات در چهار روز از دیدگاه قرآن ومقایسه آنها با  آخرین نظریه های علمی است. به علاوه موضوع مرگ وحیات، قیامت از دید علم فیزیک وقرآن مورد تجزیه وتحلیل قرار میگیرد .مقالاتی در این زمینه تقدیم باز دید کنند گان سایت میگردد به علاوه بر اساس کیف بدأ الخلق شما را با بند پایان وحشرات ایران  وعجایب خلقت آن اشنا میکنیم وسایت حشرات ایران تنها سایت حشره شناسی با متنوع ترین انواع گونه های راسته بند پایان در خاور میانه با حدود 20000 عکس دست اول وتصویر برداری شده توسط اینجانب که همه آیاتی از خداوند متعال در حیات زمین هستند. برای آشنا شدن با شگفتی های خلقت حیات در اختیار مراجعه کنندگان این سایت قرار می گیرد. این سایت  به نام حشرات ایران متعلق به سایت حما مسنون است .امیدواریم مورد توجه بازدید کنند گان قرار گیرد آدرس سایت حشرات ایران .insectsofiran.com

-فهرست مطلب قدیمی 1 و فهرست مطالب قدیمی2 - مقالات قدیمی تردر آیکن نقشه سایت قرار دارد .CopyRight ©    سید محمد تقوی اهرمی.

برای آشنائی با رزومه اینجانب اینجا کلیک کنید. اینستاگرام #hammanmasnun

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

قاب قوسین او ادنی در القاء وحی و دلیل علمی آن

مقدمه نوشتار
خداوند در سوره نجم آیات 1 الی 10 از قسم به سیاهچاله شروع و شیوه نزول وحی را بیان میفرماید تا به کلمه قاب قوسین او ادنی میرسد و در این مرحله وحی به بدن حضرت القاء میشود. در سال 1396 مقاله ای تحت عنوان فزیک و شیوه نزول وحی در سایت منتشر کردم و برای اولین بار ترجمه و تفسیری کاملا متمایز با تفاسیر مرسوم بیان داشتم و اشاره کردم که شیوه نزول وحی توسط یک نیروی قوی شدید القوی که کانالی کوانتومی از افق اعلی بسوی رسول اکرم ص ایجاد کرده بود به درازی ماوراء جهان مادی تا باندازه دو سر یک کمان که با حضرت فاصله داشت وحی را به بدن ایشان القاء میکند و به دل می نشیند و این چنین وحی ابلاغ گردید. از آیات و با کمک تصورات فیزیک کوانتوم به آن برداشت رسیدم. شاید برای برخی تفسیر من مطلوب نبوده ولی آیات چنین بیان کرده است. سوالی برای من باقی مانده بود که چرا خداوند از این شیوه فیزیکی استفاده کرده و آنهم با مدیریت جبرئیل و می توانست وحی را به یکباره به حضرت القاء نماید. اخیرا دانشمندان روسی رشته جدیدی در علم کوانتوم و تاثیر امواج و القاء کلام بر مولکول DNA در آن گشودند و این تاثیر کلام در فاصله مشخص میتواند در ژنوم تغییراتی ایجاد کند. من پاسخ خودم را پیدا کردم. موارد دیگری هم در باره ارسال اطلاعات اعمال انسان توسط روح که امر خداوند در درون ژنوم موجودات زنده است که در مقالات قیامت از دیدگاه علم کوانتوم و قرآن و راجر پنروز دانشمند فیزیک نظر قرآن را تائید کرد- اشاره شده. موضوعات متعددی را من از قرآن کشف و بیان کرده ام و علم پس از چند سال بعد آن را ثابت کرده است و بیان کننده موضوع من بوده ام و فقط به این دلیل مطرح میکنم که برداشت من از قرآن صحیح بوده است. اعجاز قرآن در چینش کلمات آیات متشابه است. لطفا قبل از ادامه مطالعه این نوشتار به دو مقاله فوق و مقاله روح و جایگاه آن در بدن انسان و موجودات زنده گیاهی و جانوری مراجعه فرمائید.

شیوه نزول وحی به رسول اکرم ص


وَالنَّجْمِ إِذَا هَوَى- مَا ضَلَّ صَاحِبُكُمْ وَمَا غَوَى- وَمَا يَنطِقُ عَنِ الْهَوَى- إِنْ هُوَ إِلَّا وَحْيٌ يُوحَى- عَلَّمَهُ شَدِيدُ الْقُوَى- ذُو مِرَّةٍ فَاسْتَوَى- وَهُوَ بِالْأُفُقِ الْأَعْلَى- ثُمَّ دَنَا فَتَدَلَّى- فَكَانَ قَابَ قَوْسَيْنِ أَوْ أَدْنَى- فَأَوْحَى إِلَى عَبْدِهِ مَا أَوْحَى- قسم به ستاره که فرو می افتد و محو میشود- که یار شما مجنون نیست-واز روی هوی و هوس (یا رویا) سخن نمی گوید- این وحی بود که ابلاغ شد- یک نیروی بسیار قوی به او یاد داد- نیرویی که در دو مسیر (ماورائ جهان مادی و مسیر در جهان مادی تا نزدیک رسول اکرم ص)مستولی و استوار است که اصل آن در ماورائ جهان مادی که همین طور آمد و نزدیک شد تا فاصله اش به اندازه دو سریک کمان و یا کمی کمتربه رسول اکرم ص رسید-و آنگاه به بنده اش آنچه باید وحی کند وحی فرمود. نیروی فوق قوی و دراز که از ماوراء جهان مادی شروع شده و در آن مستقر بود تا نزدیک رسول اکرم ص باید رشته اطلاعاتی قوی باشد که قادر است اطلاعات را بدون دخالت زمان به دل حضرت القاء کند( دل اشاره به جایی است که در بدن قرار دارد ). این تعریف با توجه به اینکه در آیه نخست ذهن را متوجه سیاهچاله میکند و مطالب بعد می تواند کرمچاله باشد. این موضوع اول و دوم اینکه در آیات متعدد خداوند می فرماید ما اعمال و رفتار و اطلاعات شما را لحظه به لحظه ضبط میکنیم و بر آن واقف هستیم. و اشاره اینکه ما از رگ گردن به شما نزدیک تریم هم یعنی خداوند در بدن ما است ولی این ظاهر آیه است و باطن آن که اصل مفهوم آن است این است که خداوند امر خود را در بدن ما استقرار داده و امری است که بر اعمال و رفتار ما سیطره دارد و اطلاعات هم مرتبا به ماوراء جهان مادی در هارد دیسک بزرگ آفرینش که همان کتاب مبین است ارسال میگردد و خداوند با این اطلاعات انسان و موجودات زنده را که می میرند و کره زمین هم از بین میرود دو باره با همین بدن مادی زنده میکند. روح ماهیت آن و انتقال کوانتومی اطلاعات انسان در قرآننَّا نَحْنُ نُحْيِي الْمَوْتَى وَنَكْتُبُ مَا قَدَّمُوا وَآثَارَهُمْ وَكُلَّ شَيْءٍ أحْصَيْنَاهُ فِي إِمَامٍ مُبِينٍ-ما مردگان را زنده میکنیم و تمامی اطلاعات گذشته و حال آنها و هر آنچه هست در کتاب مبین نگه می داریم. امر خداوند در جهان مادی با ماده تواما ساختار جهان مادی را می سازند و از هم تفکیک ناپذیرند امر خداوند از جهان مادی بیرون کشیده شود یعنی نابودی ماده. در موجودات زنده امر خداوند روح است که در بدن موجود زنده اعم از گیاه یا جانوران قرار دارد ولی جایش کجا است. روح باید جایی باشد که اطلاعات تولید می شود و فرماندهی آن اطلاعات را هم در دست داشته باشد. بنابراین باید در ژنوم موجودات زنده مستقر باشد. پس موضوع تشبیه اینکه خداوند از رگ گردن به شما نزدیک تر است همان روح و در ژنوم انسان است.


الله يَتَوَفَّى الْأَنْفُسَ حِينَ مَوْتِهَا وَالَّتِي لَمْ تَمُتْ فِي مَنَامِهَا ۖ فَيُمْسِكُ الَّتِي قَضَىٰ عَلَيْهَا الْمَوْتَ وَيُرْسِلُ الْأُخْرَىٰ إِلَىٰ أَجَلٍ مُسَمًّى ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ- خداست آنکه هنگام مرگ نفس انسان را می ‌گیرد و همینطور کسانیکه در خواب هستند نیز نفس آنها گرفته می شود و کسی که مرگش فرا نرسیده نفس او را به بدنش برمی گرداند تا وقت معین (که مرگ آنها میرسد) در این کار ادله‌ ای (از قدرت الهی) برای متفکران است.

نفس هویت انسان است که اطلاعات ساختاری بدن او بر آن قرار گرفته است و این هویت هنگام مرگ از جسد گرفته و منتقل می شود و انسان در هنگام خواب تخلیه اطلاعاتی می شوند و اشاره خداوند به اینکه انسان در خواب نفسش گرفته و سپس اگر مرگش فرا نرسیده باشد رها می شود دارای مفهوم علمی بسیار والایی است. عملکرد انسان ها بطور مستمر به پرونده اطلاعاتی آنها در کتاب مبین منتقل میشود. نفس در اینجا روح نیست و در آیه هم به آن اشاره ای نشده. نفس اطلاعات انسان و روح عامل منتقل کننده آن اطلاعات است. روح هیچ وقت به عنوان یک ماهیت خارج از بدن انسان که مستقل باشد از انسان جدا نمی شود بلکه همراه ژنوم موجودات به نسل بعد منتقل میگردد وهنگام مرگ آخرین اطلاغات که هویت انسان است همان روح یا امر و فرمان خدا است که به کتاب مبین در مرکز داده های آفرینش منتقل میشود. به سوی خداوند میرود.


دی ان ای می تواند به وسیلۀ کلام و امواج برنامه ریزی شود


این کشف جدید دریچه مهمی را بر روی دانشمندان باز میکند و بالاخره به نتایجی مثبتی ختم می شود که نا دانستنی های علم کوانتوم که به جهان ماوراء ماده ارتباط دارد را باور خواهند کرد. دکتر پیوترگارجاجف و همکاران زیست شناس و میکرو بیولوژیست در هشت سال قبل رفتار ارتعاشی در مولکول های DNA و نقش امواج لیزری و یا صوتی را در عملکرد آن کشف کردند. دانشمندان از آن سال تا کنون به بررسی ارتباط بین مولکولی داخلی از طریق کرم چاله های مغناطیسی و اثرات امواج صوتی در بیرون از بدن و تاثیر آن بر ژنوم انسان و تغییر ساختار اطلاعاتی در آن ها پرداخته اند و به کشفیاتی نائل شده اند. فضا آکنده از ریسمان های کوانتومی هستند که به صورت کرمچاله ها در جهان مادی پخش شده اند که علم اختر شناسی سال ها روی این موضوع کار کرده است. این کرمچاله ها تونل های کوانتومی برای انتقال اطلاعات و داده ها در جهان مادی و به خارج از جهان مادی کاربرد دارند. دی.ان.ای موجودات زنده امواج با فرکانس مشخصی را از خود ساطع میکنند وهر موجود زنده فرکانس خاص خود را دارد دانشمندان به این شواهد دست یافتند که امواج صوتی حاصل از کلمات میتواند دی ان ای را تحت تاثیر و برنامه ریزی قرار دهند. در مقاله SUSANNE MACIERZYNSKI به طور مشروح بیان شده متن به آلمانی است با ترجمه گوگل علاقمندان میتوانند به انگلیسی مطالعه فرمایند.

دی.ان.ای در آزمایشگاه برای اندازه گیری وضعیت کوانتومی دی.ان.ای هم مورد بررسی قرار گرفت وفرکانس های ساطع شده با روش های گیرنده های زینگنال و آشکارکننده مورد تایید قرار گرفت و تحت پاتنت WO2015082366A2/deدر گوگل قابل دسترسی است خلاصه – آن Abstract به شرح دیل بیان شده. ترجمه از آلمانی به انگلسی به کمک گوگل Transtate تقدیم میشود. اینجانب مسلط به زبان آلمانی و آشنا به انگلیسی هستم، ترجمه رسا نیست ولی موضوع را بیان میکند.


The invention relates to a device for measuring quantum states in a DNA preparation, the device being a resonator which is tuned to one or more resonance frequencies of the DNA preparation and which is set up to process the DNA preparation and has a sensor arranged as close as possible to the preparation for detecting resonances and / or signals of the DNA preparation .According to the invention, the resonator is formed by a resonance space which is delimited by a totally reflecting reflector and a partially reflecting reflector . The resonator can also be designed as a cavity resonator. This is arranged to detect resonances and / or signals of the DNA preparation formed in the resonance chamber.


نتیجه نوشتار

القاء وحی در قرآن در موضوع های مختلفی بیان شده است. الهام نیز یک روش القائ وحی است فالهما فجورها و تقواها. دو مورد وحی در قرآن با هم شباهت دارند. وحی کلام خداوند به حضرت مریم ع و وحی به رسول اکرم ص در هر دو مورد دی.ان.ای مورد برنامه ریزی قرار گرفته است. خداوند شیوه نزول وحی را برای ما از مبداء ارسال وحی تا در مکانی که به اندازه فاصله دو سر یک کمان به حضرت رسول اکرم ص امتداد داشته شرح میدهد .این فاصله را خداوند دقیقا بیان فرموده دوسر یک کمان احتمالا فاصله یک متر داشته است که خداوند میفرماید او ادنی یا کمتراز آن. مطالبی که در بالا اشاره شد که امواج حاصل از کلمات میتوانند به برنامه ریزی و ضبط داده های کلمات در دی.ان.ای منجر شوند. آیات اول سوره نجم مطالب علمی زیبایی را از چگونگی نشستن وحی در دل حضرت که منظور در دی.ان.ای داخل بدن است بیان می فرماید که تمام کلمات قرآن در یک زمان و در یک مرحله در قلب حضرت وحی می شود و سپس به مرور زمان با ارسال آیه به آیه وحی توسط جبرئیل و در حدود 23 سال صورت میگیرد.

این کشف علم که با کلمات میتوان دی.ان.ای را برنامه ریزی و اطلاعات را در حافظه دائمی نشاند. شیوه نزول وحی را توسط نیروی شدید القوی و کرمچاله بسیار طویل از مبداء ارسال کلمات قران تا یک متری حضرت با ارسال امواج الکترومغناطیس به دی .ان.ای بدن حضرت منتقل میشود. کرمچاله خاصیت کوانتومی دارد و زمان بر آن تاثیری ندارد بنابراین انتقال داده ها نیازی به زمان طولانی نداشتهاست. اینکه جبرئیل آیاتی که وحی میفرمود در حافظه حضرت دقیقا می ماند و بدون تغییرقرائت می شود دلیل آن وجود داده ها در حافظه دائمی دی.ان.ای حضرت بوده است. این که در آیه بعد اشاره میفرماید وَلَقَدْ رَآهُ نَزْلَةً أُخْرَى بار دیگری هم این نزول را با قلب رویت کرد-در آیات قبل سخن از نزولوحی و رویت قلبی است واین آیه در ادامه نزول وحی است.


فَكَانَ قَابَ قَوْسَيْنِ أَوْ أَدْنَى- فَأَوْحَى إِلَى عَبْدِهِ مَا أَوْحَى- مَا كَذَبَ الْفُؤَادُ مَا رَأَى- وَلَقَدْ رَآهُ نَزْلَةً أُخْرَى- عِندَ سِدْرَةِ الْمُنْتَهَى- عِندَهَا جَنَّةُ الْمَأْوَى- إِذْ يَغْشَى السِّدْرَةَ مَا يَغْشَى- مَا زَاغَ الْبَصَرُ وَمَا طَغَى- لَقَدْ رَأَى مِنْ آيَاتِ رَبِّهِ الْكُبْرَى- پس آمد تا به اندازه دو سر یک کمان با حضرت تزدیک شد- پس از این فاصله وحی ابلاغ شد- با وجود اینکه چشم آن را ندید ولی قلب واقعیت آ ن را انکار نکرد- در حقیقت بار دیگری هم وحی به حضرت نازل شد- نزدیک درخت سدری که از برگ های پرپشت پوشیده شده بود که در انتهای یک باغ مسکونی بود. دیده نگاهی نداشت ولی انکار نکرد و در حقیقت این چنین آیه از آیات خداوند را دید. این آیات هیچ ارتباط با معراج ندارد همه این آیات نزول هستند و نزول هم به وحی بر می گردد نه به نزول جبرئیل برای بردن حضرت به معراج اینها تخیلات است که در 1400 سال قبل تصور کردند و همچنان برباور ما نشسته. با این استدلال قاب قوسین او ادنی مفهوم علمی خود را پیدا میکند و برگ زیبای دیگری بر اعجاز قرآن اضافه می شود و انشائ الله علماء بزرگوار قبول فرمایند که تصورات ذهنی مردم1400 سال قبل که هنوز علمی در کار نبوده میتواند درست نباشد و ما باید آیات متشابه را به دور از تحجر و تعصب با علم روز بیان کنیم. همچنان که جناب ابن عباس با علم روز آیات را سنجید و همه مفسرین پایه تفسیر این آیات را بر گفته های ابن عباس پایه ریزی کردند. به امید آن روز که پرده تحجر از آیات متشابه قرآن بر داشته و قرآن از مهجوریت علمی بیرون آید. سید محمد تقوی اهرمی اول آبان ماه 1399

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

معرفی سایت حشرات ایران از همین نویسنده

لیست آخرین مقاله های اضافه شده

آمار بازدیدکنندگان

265856
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
241
1808
11675
236793
4335
53501
265856

Your IP: 18.234.255.5
Server Time: 2020-12-03 07:46:46
امارگیر سایت